Novinky a recenzie

Stolová Píla Sheppach HS 100 - Test

Stolové píly slúžia ako ideálny nástroj na rezanie prevažne drevených pre domáce použitie alebo pre stolárske dielne. Stolové píly sú vhodné na vertikálne, priečne rezy ale tiež zvládne aj uhlové pokosové rezy. 

Kombinované kladivo Makita HR2470T - Test

Každý domáci kutil alebo poriadny pracant by mal vlastniť kvalitnú výbavu. Je jasné, že ak chcete investovať do veci, ako je kombinované kladivo, prajete si, aby sa vám táto investícia skutočne vyplatila. Čo je najlepšie urobiť, keď si neviete rady s výberom? Test skúseností s jeho používaním. My vám preto teraz sprostredkujeme skúsenosti užívateľov s kombinovaným kladivom Makita HR2470T v kocke.

Kärcher čistič okien-Ktorý je Najlepší?

Čistíte okná často? Zabudnite na klasické zdĺhavé čistenie s handrou a vedrom, pri ktorom ste vláčili ťažké vedro, rozlievali vodu a boli v kontakte so špinou. Čistenie okien ešte nikdy nebolo také jednoduché ako s vysávačom na okná Kärcher. Čistič okien Kärcher čistí rýchlo, bez šmúh, a navyše vodá pri čistení nekvapká.

Mechanické Metly Kärcher až 5x Rýchlejšie Zametanie

Mechanické metly udávajú koniec inokedy prácnemu, namáhavému a nekonečnému zametaniu. Stačí len stlačiť tlačidlo, prejsť s nimi po lokálne či plošne znečistenom povrchu a je hotovo - 5x rýchlejšie ako s obyčajnou metlou. Pri práci s metlou nepotrebujete zásuvku. Tohto mechanického pomocníka totiž môžete nabíjať prostredníctvom akumulátora a nabíjacieho adaptéra v čase, keď máte podlahy i vonkajšie plochy pekne čisté, čo je s metlami Kärcher takmer stále.

Parný Čistič-5 Dôvodov Prečo Používať pri Čistení Paru

Aj vy sa niekedy pri upratovaní cítite ako v chemickom laboratóriu? Jeden prostriedok na okná, druhý na podlahy, tretí na zažratú kuchynskú špinu. A to ste ešte len začali. Namiesto litrov chemikálii však existuje univerzálne riešenie – voda.

Bezvreckový Vysávač vs Vysávač na Sáčky-Ktorý je ten Pravý?

Vreckový či bezvreckový? Táto otázka niekedy dostáva pri výbere vysávača rozmery hamletovskej „Byť, či nebyť?“. Mnohí z nás by nemenili svoj vreckový vysávač za nič – až kým neskúsili vysávanie bez vrecka. Každému sadne niečo iné, a preto výber je veľmi individuálne rozhodnutie.

Aku skrutkovače Bosch za akciovú cenu

Práve teraz je na kúpu aku skrutkovačov najvhodnejší čas. V našom obchode máme skvelé aku skrutkovače Bosch GSR 1440-Li Bosch GSR 10,8-2-LI Professional za akciovú cenu.

Vŕtacie Kladivo: Bosch alebo Makita?

Ako si vybrať to správne vŕtacie kladivo? V čom sú prednosti a nevýhody najobľúbenejších nástrojov od renomovaných výrobcov Bosch a Makita? Na to sa pozrieme v našom dnešnom článku.

Ako vybrať uhlovú brúsku?

  1. Flexa. Bežné slovo, označujúce náradie, bez ktorého sa azda žiaden domáci majster i profesionálny remeselník nezaobíde – uhlovú brúsku. Trh ponúka množstvo typov. Ako si vybrať tú správnu?

10 Tipov ako Vytepovať Koberce

Keď chcete, aby vám koberec vydržal dlho ako nový, je treba sa oň poriadne starať. Každotýždenné vysávanie je samozrejmá vec, zdaľeka však nie jediná, ktorú váš koberec k dlhovekosti a šťastiu potrebuje. Preto vám prinášame zopár tipov, ako sa o koberec starať.

Tepovač na Auto: Všetko o Tepovačoch + 7 Tipov pre Tepovanie

Aj keď svoje auto pravidelne vysávate, niekedy to nestačí. Do kobercov i sedačiek vsiaka mnoho nečistôt, občas pribudne aj nejaká tá škvrna od rozliatej kávy. A keď máte malé deti – škoda hovoriť. Jednoducho, interiér auta je treba z času na čas vyčistiť poriadne do hĺbky a vytepovať ho. 

Vysokotlakový Čistič na auto – Ako správne vybrať?

Ako si správne vybrať vysokotlakový čisitč? Ako triedy vysokotlakových čističov poznáme a tiež či si vybrať vysokotlakový čistič s ohrevom alebo bez ohrevu. Prečítajte si článok a vyberte su ten správny tlakový čisitč.

 

MaxiTipy na darčeky!

Vianoce su za rohom a my sme si pre vás pripravili MaxiTipy na darčeky pre kutilov, ale aj gazdinky!

Štartujeme MaxiVýhry!

S veľkou radosťou vám chceme oznámiť, že štartujeme súťaž s názvom MaxiVýhra, do ktorej je automatický zaradený každý nákup v našom obchode pod číslom objednávky.

Takto zazimujte záhradu, aby bola krásna aj budúci rok!

Ak si myslíte, že na záhrade stačí na jeseň len pozbierať úrodu , mýlite sa. Aj záhrada potrebuje pred zimou starostlivosť, vďaka ktorej bude krásna aj nasledujúci rok. Nemajte však strach, nejde o žiadnu náročnú prácu. Tu je niekoľko rýchlych a jednoduchých rád.

 

MaxiAkčná Dolmarka!

Dolmar ES-2135 AKX - Táto elektrická píla funguje na napätí 230V s výkonom 2000W, olejová nádrž ma kapacitu 140 ml a celé zariadenie váži 4,4kg. Model je vybavený výkonným kovovým spike barom, automatickým olejovým čerpadlom, ktoré vám zabezpečí automatické mazanie reťaze a výnimkou nie je ani...

Kvalitné kosačky? Máme pre vás AL-KO!

AL-KO je kvalitná nemecká značka, ktorá ponúka širokú škálu záhradného náradia. Výrobe benzínových kosačiek sa venuje už 40 rokov! Spoločnosť AL-KO je výborným príkladom toho, že ľudia vedia oceniť kvalitu výrobkov, čoho príkladom je aj to, že spoločnosť sa vybudovala z garážového kovania na celosvetový koncern.

Súťaž o štýlový gril!

Pripravili sme pre Vás súťaž o štýlový gril Landmann piccolino. Ku grilu dostanete grilovacie kliešte a chromovaný rošt. Veko grilu je smaltované a teplotu môžete veľmi jednoducho regulovať! Proste gril ako sa patrí! 

Porovnanie menších 2 kg kombinovaných kladív pri vŕtaní

V ďalšom videu Vám prinášame porovnanie menších 2kg kombinovaných kladív opäť pri vŕtaní. Tentokrát muselo každé kladivo 2-krát prevŕtať betónovú kocku. V teste rozhodoval čas, za ktorý sa to ktorému kladivu podarilo.

Porovnanie 3 Kg kombinovaných kladív

Prinášame vám tabuľku s porovnaním 3kg kladív od rôznych výrobcov. Veríme, že Vám pomôže pri vašom výbere, ak uvažujete o kúpe takéhoto náradia.