KARCHER WV 2 Premium 10 Years Edition 1.633-426.0

Máloktorý produkt sa v dnešnej dobe vyrába už úctyhodných 10 rokov a jeho obľuba u zákazníkov neklesá. Jedným z nich je akustierka na okná, ktorú spoločnosť Kärcher, popredný svetový výrobca čistiacej techniky a pôvodný vynálezca okenného...
Kód: 411633426
Znížená cena!
Cena bez DPH: 41,00 €
Cena s DPH: 79,00 € 49,20 €
Aktuálna zásoba: Na sklade >50 kusov

Skladom

+ × kus

KARCHER WV 2 Premium 10 Years Edition  1.633-426.0

Popis

Máloktorý produkt sa v dnešnej dobe vyrába už úctyhodných 10 rokov a jeho obľuba u zákazníkov neklesá. Jedným z nich je akustierka na okná, ktorú spoločnosť Kärcher, popredný svetový výrobca čistiacej techniky a pôvodný vynálezca okenného vysávača, pripravila vo výročnej limitovanej edícii. Tá ponúkne o 40 % väčšiu kapacitu akumulátoru a všetky ďalšie výhody, ktoré preberá od svojho predchodcu. Výsledkom bude trikrát rýchlejšie čistenie všetkých hladkých povrchov vrátane obkladačiek či sprchových zásten. To všetko pri zachovaní minimálnej váhy a tichého chodu. V balení nájdete okrem samotnej akustierky tiež druhú, menšiu saciu listu, špeciálny rozprašovač s roztieracou hlavou, vrecko s umývacím prostriedkom a nabíjačku.

Pracuje dlhšie, vyčistí viac
Oproti štandardnej edícii akustierky WV 2 došlo u výročného modelu k navýšeniu kapacity akumulátoru o slušných 40 %. V praxi tak zariadenie dovolí súvislú prácu po dobu praktických 35 minút. Z nuly na sto je potom na ďalšie stieranie pripravená maximálne za 185 minút dobíjania.


Uľahčite si upratovanie
Vďaka súprave špeciálne určenej na umývanie širokej rady hladkých povrchov, ako sú okná, zrkadlá, sprchové zásteny, sklenené stoly či obkladačky, si nielen výrazne uľahčíte prácu, ale tiež dosiahnete oveľa lepší výsledok než pri manuálnom čistení. Bez kvapiek a šmúh. Trikrát rýchlejšie.

Príslušenstvo priamo v balení
Výrobca počíta s tým, že na rôzne miesta budete potrebovať rôzne veľké sacie lišty, a preto už priamo v balení nájdete široký a úzky nástavec, ktorý oceníte u menej prístupných povrchov. Ďalej poteší špeciálny rozprašovač na umývací prostriedok, ktorý rovnako čaká priamo v škatuli.

Jednoduchá manipulácia
Samotná akustierka je vyvinutá tak, aby bola maximálne ľahká a dobre sa držala. Navyše sa podarilo celé zariadenie vyrobiť za pomoci súčiastok zaisťujúcich tichý chod. Uvítate tiež jednoduchú manipuláciu s odpadnou nádržkou, ktorá sa dá vyprázdniť kedykoľvek behom čistenia. Hygienicky, bez potreby kontaktu s tekutinou.
Pre tento produkt neexistuje žiadne video.