BOSCH GKS 190 0.601.623.000


Pokiaľ potrebujete spracovať mäkké alebo tvrdé drevo, vyberte si ručnú kotúčovú pílu. Pri práci je dokonale flexibilná a v rámci svojej triedy vyniká najväčšou hĺbkou rezu a možnosťou sklonu. Kompaktný design a rozumná hmotnosť výrazne...
Kód: 050018
Znížená cena!
Cena bez DPH: 107,67 €
Cena s DPH: 162,00 € 129,20 €
Aktuálna zásoba: Na objednávku do 30 dní
Možnosti dopravy

+

BOSCH GKS 190 0.601.623.000

Príslušenstvo

Popis


Pokiaľ potrebujete spracovať mäkké alebo tvrdé drevo, vyberte si ručnú kotúčovú pílu. Pri práci je dokonale flexibilná a v rámci svojej triedy vyniká najväčšou hĺbkou rezu a možnosťou sklonu. Kompaktný design a rozumná hmotnosť výrazne uľahčujú ovládanie nástroja. S cieľom sprostredkovania dokonale čistého pohľadu na čiaru rezu je súčasťou výbavy odsávanie prachu priamo do zabudovaného vrecka a funkcia Air Blower zabezpečujúca automatické ofukovanie. Iste oceníte aj možnosť jednoduchej výmeny kotúča vďaka špeciálnemu systému aretácie vretena Spindle Lock. Pri práci s ručnou kotúčovou pílou používajte ochranné pomôcky, ako sú ochranné okuliare, maska proti prachu či slúchadlá. Nenoste voľné oblečenie a vlasy i odev udržiavajte v dostatočnej vzdialenosti od pohybujúcich sa dielov nástroja.
Ručná kotúčová píla zvládne prácu s mäkkým i tvrdým drevom. Pri pílení ponúka dokonalú flexibilitu a v rámci svojej triedy najväčšiu hĺbku rezu a možnosť sklonu. Kompaktný design a rozumná hmotnosť uľahčujú ovládanie nástroja.
Iste oceníte odsávanie prachu priamo do zabudovaného vrecka alebo pripojením hubice vysávača. Dokonale čistý pohľad na čiaru rezu získate aj ofukovaním, pomocou funkcie Air Blower. Ďalšou výhodou píly je špeciálny systém aretácie vretena Spindle Lock, ktorý umožňuje jednoduchú výmenu kotúča.
Pri práci s pílou používajte ochranné pomôcky ako napríklad ochranné okuliare, masku proti prachu, slúchadlá či prilbu. Nenoste voľné oblečenie ani visiace šperky. Počas rezania udržiavajte vlasy i odev v dostatočnej vzdialenosti od pohybujúcich sa dielov nástroja. Takisto zaujmite bezpečný postoj, aby ste získali potrebnú rovnováhu.
Aretácia vretena
Odsávanie prachu

Technické parametre:
- Menovitý príkon 1.400 W
- Volnobežné otácky 5.500 min-1
- Hmotnost 4,2 kg
- O otvoru pílového kotúca 30,0 mm
- O pílového kotúca 190 mm
- Hlbka rezu (90°) 70 mm
- Hlbka rezu (45°) 50 mm
- Hodnoty merania zistené podla EN 60745
- Celkové hodnoty vibrácií (súcet vektorov v troch smeroch)
- Hodnota emisie vibrácií ah 2.5 m/s2
- Nepresnost K 1.5 m/s2
- Úroven hluku elektrického náradia s hodnotením A je typicky: hladina akustického tlaku 96 dB(A); hladina akustického výkonu 107 dB(A). Neistota K= 3 dB.

Obsah balenia::
- Inbusový klúc vel. 5
Odsávací adaptér
- Paralelný doraz
- 1× pílový kotúč, Optiline Wood, 190 × 30 × 2,0 mm, 16 - 2 608 641 184
- dodávané v kartóne
Pre tento produkt neexistuje žiadne video.