AL-KO BC 225 L-S 113618

Ľahká, šikovná motorová kosa na mobilnú prácu 2-taktný motor s ľahkým štartom pomocou lanka
Bezpečné, príjemné vedenie vďaka uzavretému držadlu s dorazom (Loop)
Pohodlné nastavenie struny pomocou Tipp- automatiky, jednoduchá preprava...
Kód: 403113618
Cena bez DPH: 83,25 €
Cena s DPH: 99,90 €
Aktuálna zásoba: Na objednávku do 7 dní *
Možnosti dopravy

+

AL-KO BC 225 L-S 113618

Popis

Ľahká, šikovná motorová kosa na mobilnú prácu 2-taktný motor s ľahkým štartom pomocou lanka
Bezpečné, príjemné vedenie vďaka uzavretému držadlu s dorazom (Loop)
Pohodlné nastavenie struny pomocou Tipp- automatiky, jednoduchá preprava a uskladnenie vďaka rozložiteľnej tyči
Ideálny na čistenie od krovia a trávy, ako aj na kosenie popri múroch, plotoch a iných prekážkach
Výkonné kosenie pri bezpečnom vedení a nízkej hmotnosti. To je charakteristické pre základné modely medzi benzínovými motorovými kosami AL-KO, naše šikovné kompaktné produkty v kategórii kosenie trávy.
Benzínová motorová kosa AL-KO BC 225 L-S – kompaktné riešenie na mobilné použitie
Kosiť nezávisle, kde chcete: AL-KO BC 225 L-S presviedča efektívnymi výsledkami kosenia v osvedčenej kvalite AL-KO. Tento základný model medzi benzínovými motorovými kosami so šírkou záberu 41 cm (struna) robí svoju prácu vo väčších záhradách, na lúkach, vo svahoch a v nepravidelných častiach Vášho pozemku bez kábla a času potrebného na nabitie akumulátora. Pracujte s touto motorovou kosou tam, kde Vaša kosačka naráža na svoje limity. Nízka hmotnosť, nastaviteľné, príjemne tvarované oblúkové prídavné držadlo (držadlo typu L/Loop) a pohodlná Tipp automatika pre vždy optimálnu dĺžku struny zaručujú bezpečnú a jednoduchú manipuláciu s kosou.
Ďalším plusovým bodom pre Vašu nezávislosť je rozložiteľná tyč, ktorá veľmi zjednodušuje uskladnenie a prepravu stroja.
Technické detaily AL-KO BC 225 L-S
S touto motorovou kosou s 0,7 kW 2-taktným motorom najnovšej generácie s ľahkým štartom disponujete silným pomocníkom, ktorý budete aj ako začiatočník alebo hobby- záhradník obsluhovať ľahko a bezpečne. Vďaka jeho sile si poradíte v každom teréne – či už na veľkých plochách trávnika, vo vysokej tráve, pri živých plotoch alebo v kroví.
Veľká strunová hlavica so šírkou záberu 41 cm a nízka hmotnosť iba 5,5 kg a jednoduchá manipulácia s ergonomickým mäkkým držadlom zaručujú efektívnu prácu a rýchle výsledky kosenia na ploche ako aj popri plotoch a múroch. Pomocou Tipp-automatiky ľahko nastavíte optimálnu dĺžku struny počas kosenia tak, že jednoducho klepnete hlavicou vyžínača o zem.
Nezávislosť od času potrebného na nabitie akumulátora, dĺžky kábla a od spleti káblov – Vaše plus na veľkých trávnikoch a na odľahlých plochách. Stroj je pritom vhodný na prepravu v osobnom aute – vďaka rozložiteľnej hliníkovej tyči.
Pre Vašu bezpečnosť : aj keď má BC 225 L-S benzínový motor, môžu s ním aj hobby-záhradníci a začiatočníci vďaka jeho ergonomickej konštrukcii, optimálnemu rozloženiu hmotnosti a pohodlným držadlám ľahko manipulovať.

Technické parametre:
- Objem valcov v cm3 25.0
- Výkon ( kW ) 0,7
- Šírka záberu v cm 41 ot./min 7 000
- Hmotnosť v kg cca. 5,5
Pre tento produkt neexistuje žiadne video.